“PURE Academy” uzsāk darbību

Ar šā gada oktobri aktīvu darbību ir uzsākusi SIA „PURE Academy”, piedāvājot visiem interesentiem apgūt dažādas svešvalodas.

Šobrīd „PURE Academy” piedāvā dažāda līmeņa angļu valodas kursus gan bērniem, gan pieaugušajiem; franču un vācu valodas iesācējiem; krievu valodu jauniešiem; kā arī latviešu valodu kā svešvalodu dažāda vecuma grupām. Īpašs piedāvājums ir 9. un 12. klašu skolēniem – angļu valoda un latviešu valoda kā svešvaloda, lai palīdzētu sagatavoties skolas beigšanas eksāmeniem.

Kā norāda „PURE Academy” direktore Inga Pūre, uzņēmums nav veidots tikai ar mērķi piedāvāt svešvalodu apmācību, iecere ir daudz plašāka. Nākotnē tie būs arī dažādi citi personības pilnveides kursi. Kā viena no lielākajām nākotnes aktivitātēm ir minama „Angļu valodas vasaras skola 2013”, kas tiks īstenota sadarbībā ar Liepājas Universitāti.

„Sapni par savu izglītības iestādi esmu lolojusi jau ilgu laiku. Tā ir iespēja organizēt darbu atbilstoši savām zināšanām, pieredzei un pārliecībai, kā tas būtu jādara. Pamatprincips mūsu darbībā – profesionāli pasniedzēji ar atbilstošu augstāko izglītību, kas spēj nodrošināt augstu piedāvājuma kvalitāti,” stāsta „PURE Academy” direktore Inga Pūre. „Pirmās kursu dalībnieku aptaujas liecina, ka esam uz pareizā ceļa.”

„PURE Academy” nodarbības notiek Liepājas pilsētas centrā – Zivju ielā 2 (2. stāvā). Plašāku informāciju par piedāvātajiem kursiem var iegūt, zvanot pa tālruņiem 29374642 vai rakstot uz e-pastu: info@pureacademy.lv.


Komentēt