„PURE Academy” Ziemassvētkos dāvina latviešu valodas pareizrakstības nodarbības

No 17. līdz 19. decembrim Profesionālās tālākizglītības iestāde „PURE Academy” aicina vecāko klašu skolēnus, augstskolu studentus un citus interesentus apmeklēt latviešu valodas pareizrakstības nodarbības, kuru laikā katrs interesents varēs uzlabot savu rakstīt prasmi. Nodarbības tiek piedāvātas bez maksas kā neliela dāvana Ziemassvētkos.

Nodarbības notiks trīs vakarus pēc kārtas Liepājas pilsētas centrā – Zivju ielā 2 (2. stāvā). Pirmdien un otrdien – no plkst. 16.00 līdz 17.30, bet trešdien no plkst. 17.30 līdz 19.00. Nodarbības vadīs „PURE Academy” dibinātāja Mg. philol., Mg. oec. Inga Pūre, kura agrāk ir strādājusi arī par latviešu valodas un literatūras skolotāju.

Kā novērojusi Inga Pūre, pareizrakstības kļūdas nav retums dažādos tekstos.  Lai kaut nedaudz uzlabotu situāciju, ir radusies ideja par nodarbībām. Ja interesentiem būs vēlme, pareizrakstības nodarbības varētu turpināt arī jaunajā gadā.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc interesenti tiek aicināti pieteikt savu dalību līdz 14. decembrim (tālr. 29374642, e-pasts: info@pureacademy.lv).

Profesionālās tālākizglītības iestāde „PURE Academy” ir dibināta 2012. gada rudenī. Šobrīd izglītības iestāde piedāvā dažādu svešvalodu (angļu, vācu, franču, spāņu, krievu, latviešu valodas kā svešvalodas) un sabiedrisko attiecību kursus.


Komentēt