Angļu valodas nometne bērniem “Hello Liepaja!”

Laiks: 2 nedēļas (10 darbdienas)

29.07.-08.08.2013.

Vieta: Liepāja, Tirgoņu 25

Veids: atvērta (pēc dalībnieku sastāva)  dienas (pēc diennakts laika) izglītojoša nometne.

Nometnes mērķauditorija:

1 grupa – bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem bez vai min. priekšzināšanām;

2 grupa – bērni / pusaudži vecumā no 10 līdz 15 gadiem ar samērā labām angļu valodas zināšanām, kuri vēlas uzlabot un pilnveidot savu valodas prasmi.

Nometnes mērķis: uzlabot un pilnveidot nometnes dalībnieku visas 4 angļu valodas prasmes (runāt, klausīties, rakstīt, lasīt) un aizraujošā veidā ļaut iepazīt Liepājas unikalitāti.

Nometnes leģenda: pirms kāda laika Liepājā bija ieradušies ārzemju viesi, kuriem laika trūkuma dēļ neizdevās iepazīt Liepāju, un līdz ar to radās iespaids, ka Liepājā nekā interesanta nav. Šie paši viesi Liepāju apciemos nometnes pēdējās dienās. Nometnes dalībnieku uzdevums būs izzināt viesu vēlmes (kas izrādīsies diezgan kaprīzas), pirms viņi ierodas, sagaidīt viesus un darīt visu, lai viesi iegūtu vislabāko iespaidu par mūsu pilsētu, iepazītu Liepājas unikalitāti un dotos prom ar spilgtām un patīkamām atmiņām par šeit pavadīto laiku.

Nometnes plāns, pasākumu/aktivitāšu apraksts.

Nometnes dienu laika plāns:

9.00-10.00 – ierašanās, brīvais laiks.

9.30-11.45 – angļu valodas nodarbības.

12.00-13.00 – pusdienas (“Doka pica”).

13.00-16.00 – pilsētas iepazīšana angļu valodā, uzdoto darbu paveikšana grupās (informācijas meklēšana, apkopošana, prezentāciju sagatavošana utt.), brīvais laiks (sarunas, spēles utt.).

16.00 – došanās mājup.

Angļu valodas nodarbībās tiks uzlabotas visas 4 angļu valodas prasmes (runāt, klausīties, rakstīt, lasīt), kā galveno caurviju motīvu visām nodarbībām nosakot Liepājas tēmu. Bērniem būs gan pašiem jāmeklē un jāapkopo informācija par Liepāju angļu valodā, gan jāprezentē un jādiskutē par dažādiem ar Liepāju saistītiem jautājumiem, gan jāraksta vēstules gaidāmajiem Liepājas viesiem utt.

Pēcpusdienā tiks organizētas nelielas ekskursijas pa Liepāju, iepazīstot pilsētas ievērojamākās vietas. Dalībniekiem būs iespēja piedalīties foto orientēšanās sacensībās, kurās audzinātāju vadībā pēc dotajiem fotoattēliem būs jāatrod dažādas vietas. Nometnes laikā dalībnieki gatavosies uzņemt ārzemju viesus, un noslēgumā dalībniekiem nāksies pašiem iejusties gida lomā.

Maksa: Ls 88,00.

Dalības maksā ir iekļautas pusdienas, 20 mācību stundas (60 min. x 20), mācību materiāli un visas citas aktivitātes.

Puse dalības maksas jāsamaksā nedēļas laikā pēc pieteikšanās, otra puse – 2 nedēļas pirms nometnes sākuma.

Aicinām pieteikties laicīgi, jo vietu skaits ierobežots – līdz 20 bērniem!

Foto no iepriekšējās nometnes skatīt šeit!