Rudens semināru cikls “ReSTARTS labsajūtai 2016″

No 23. līdz 25. septembrim viesu namā “Jaņči”, Nīcas novadā.

Semināri par partnerattiecībām, seksualitāti, laimi kā prasmi u.c. aktivitātes 3 dienu garumā!

Rudens ir pārdomu laiks. Laiks, kad visbiežāk uzdodamam sev svarīgus jautājumus, piemēram, vai es esmu laimīgs(-a), ko darīt, lai tā būtu, kā pieņemt savus trūkumus, kā sadzīvot ar līdzcilvēkiem, kā piedzīvot tuvību ar sevi un otru cilvēku utt.

Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem palīdzēsim jums rast rudens semināru ciklā “ReSTARTS labsajūtai 2016”, kas notiks trīs dienu garumā no 23. līdz 25. septembrim viesu namā “Jaņči”, Nīcas novadā.

Šajā rudens semināru ciklā jeb nometnē mācīsimies smelties spēku sevī, pavadīsim laiku sarunās par dažādām attiecību problēmām un to risinājumiem mūsdienu sabiedrībā, tai skaitā, par mūsdienu pāru seksualitātes jautājumiem, par vientulības pārvarēšana gan pāru, gan vientuļnieku dzīvē; runāsim par apzinātu attiecību veidošanu, par vīrieti un sievieti kā pretpoliem, par partnerattiecību mijiedarbību dažādās dimensijās: fiziskā, seksuālā, emocionālā, intelektuālā, intuitīvā; diskutēsim par cilvēka individuālo attīstību un privātuma pieaugošo nepieciešamību; iedziļināsimies laulības nozīmē un tās attīstības kustīgumā, runāsim par cilvēka bipolāro seksualitāti: instinktīvo un meditatīvo.

Seminārus vadīs sabiedrībā atzīti savas pārstāvētās jomas profesionāļi: Andžejs Reiters, bionerģētikas eksperts, izaugsmes treneris, grāmatas ”Īstā bagātība” autors; Ansis Jurģis Stabingis, psihoterapeits, psihologs, “Apzinātības un miera prakses” pasniedzējs; Arturs Šulcs, psihoterapeits, seksologs, attiecību konsultants un pārmaiņu treneris; Zanda Erbss, Baltijas astroloģijas, Sokrāta tautskolas u.c. lektore filozofijā, astroloģijā, reliģijā, ezotērikā.

Smelsimies kopā spēku ziemai! Uzdāvināsim laiku paši sev, kas mūsdienu steidzīgajā ritmā bieži vien pietrūkst! Tiksimies un mācīsimies būt laimīgi!

Programma: šeit

Pieteikšanās: tālr. 26354505, e-pasts: info@pureacademy.lv


Komentēt