ReSTARTS labsajūtai 2021

Ar satraukumu sirdī, ar gaidu sajūtu, ar milzīgu nepacietību, taču galvenokārt ar nebeidzamu cerību – aicinām pievienoties mūsu iemīļotajai ikgadējai tradīcijai, nometnei “ReSTARTS Labsajūtai 2021″

Trīs dienas, kuras veltītas tikai un vienīgi sev - izaugsmei, izziņai, jaunatklāsmēm, prāta, ķermeņa un dvēseles restartam!

Ikreiz ir prieks par atkalsatikšanos ar tiem, kas nu jau šo tradīciju iemantojuši kopā ar mums! Tikpat liels prieks ir par tiem, kas vēlas pievienoties – mēs zinām, visticamāk tas ir uz palikšanu.

Programmā tiek iekļauti dažādi semināri sevis, attiecību un dzīves līkloču labākai izpratnei, sarunās formālā un neformālā gaisotnē, praktiskas nodarbības, dažādas meditācijas, vieglas ēdienreizes, pirtošanās, skaņu masāža un vēl, un vēl… Un tas viss pasakainā dabas nostūrī, kur jebvienu mīļu brīdi var pabaudīt klusumu tikai savā nodabā!

Pasākums tiek plānots no 26. līdz 28. martam!

Kā jau minējām, ar cerību…

Ja tomēr tam nebūs lemts notikt ierobežojumu dēļ, tad plāns “B” ir no 23. līdz 25. aprīlim. Mums ir arī plāns “C”, bet ļoti ceram, to pat neapspriest.

Tiekamies viesu namā “Laumas”, Talsu novadā, atpūtas parka teritorijā.

Agrajiem putniņiem, kas piesakās līdz 1. februārim, dalības maksa 168 EUR!

Ja esi mūsējais jau vairākkārtīgi vai līdzi ņemsi vēl kādu savējo, tad katrs saņemsiet 20 EUR atlaidi!

Vietu skaits ir ierobežots, un esam patiesi priecīgi par to, ka brīvo vietu nemaz tik dikti daudz nav! Tādēļ, ja vēlies restartēties, tad piesakies jau laikus.

Aizpildi veidlapu šeit: ŠEIT

Seko līdzi informācijai, jau pavisam drīz iepazīstināsim ar mīļi gaidītajiem lektoriem un semināru tēmām!

Jautājumu gadījumā droši zvani vai raksti!

Tālr. 26354505

E-pasts: info@pureacademy.lv

Ceram tikties jau pavisam drīz!

 ReStarts labsajūtai 2021 - pavasaris - 6


Komentēt