Pavasara retrīts / nometne pieaugušajiem “ReSTARTS labsajūtai 2020″

ReSatarts labsajūtais 2020_saurais

Semināru cikls / nometne notiek 2 reizes gadā – pavasarī un rudenī.

PAVASARA retrīts / nometne pieaugušajiem „ReSTARTS labsajūtai 2020”

no 1. līdz 3. maijam viesu namā “Laidi”, Kuldīgas novadā.

Ja ārkārtas situācijas valstī dēļ šajā laikā nevarēsim nometni rīkot, to pārcelsim uz vēlāku laiku vai arī maksāsim iemaksāto dalības maksu atpakaļ.

Semināri un praktiskas nodarbības sevis pilnveidei un attiecību līkloču izzināšanai, apkārt notiekošā labākai izpratnei, individuālas konsultācijas, praktiska darbošanās, vakara sarunas sveču gaismā, pirts utt.

Pasākuma programmā iekļauti šādi semināri un izcili lektori kā:

 • Seminārs “Laimes stūrakmeņi cilvēkā”
  Gundars Kuklis, ģimenes ārsts un pediatrs, Latvijā plaši pazīstams lektors darbā ar jauniešiem
  Laime – tas ir līdzsvars starp sāpēm un nesāpēm, spēku un nespēku, labām un sliktām sajūtām. Līdzsvars, kas dod dzīvesprieku un iekšēju mieru, palīdzot dzīvi veidot saskanīgu un radošu.
  Cilvēka ķermenī radīti visai daudz laimes stūrakmeņu, kas palīdz šo līdzsvarojumu uzturēt un atgūt.Iepazīstot sevi sevī, varam ar izbrīnu atklāt, ka esam apdāvināti ar bagātām iespējām rīkoties dzīves saulainos un ēnainos brīžos, lai būtu saskaņā ar sevi un pasauli, kas līdzās.
 • Seminārs “Sarunas par galveno: kā mainīties bez pārmaiņām”
  Aleksandrs Mantess, psihologs, koučs, treneris, “Holistiskās Veselības Centra” izveidotājs
  Šī pasaule ir pastāvējusi tūkstošiem gadu pirms mums un, iespējams, pastāvēs vēl tūkstošiem gadu pēc mums. Lai cik izglītoti mēs būtu, ar savu prātu šo pasauli un visu tajā notiekošo saprast nespēsim nekad, jo to radījis ir nesalīdzināmi augstāks intelekts. Noliegšana un izprast nespēja veicina agresiju. Sevis vai pasaules nepieņemšana allaž noved pie cīņas – cīņas ar sevi un cīņas ar ārpasauli. Bet cīņa ar to, kas ir augstāks, stiprāks, nesaprotamāks vai mīlestības pilnāks par mums, diemžēl parasti ved pie sakāves…
  Pieņemšana caur mīlestību – tas ir augstākais viedums un uzvara bez cīņas.Semināra tēmas:

  • Kā un kāpēc pieņemt un iemīlēt šķietami nepieņemamo?
  • Skaldīt un valdīt – kam un kāpēc tas ir izdevīgi?
  • Viltus pārmaiņu un iluzoru uzvaru kulta laikmets
  • Agresīvais miers vai mierīgā agresija?
  • Vai viss ir labi, pareizi un tieši tā, kā tam jābūt?

  Holistiskā pasaules uztvere – nozaudētās sapratnes atgriešana

 • Seminārs “Pārmaiņu domāšanas stratēģija”
  Aleksis Daume, profesionāls individuālās un uzņēmumu izaugsmes treneris, mācītājs, raidījuma “Saknes debesīs” vadītājs
  Pārmaiņas solīt ir viegli, piedzīvot – grūtāk. Ne tāpēc, ka pārmaiņas nepatīk, jo labprāt iegādājamies jaunu auto, jaunas drēbes, apavus un izbaudām ceļojumu uz valsti, kurā iepriekš nav būts. Parasti pārmaiņas patīk, bet ne vienmēr veids, kā tās tiek veiktas.
  Šodienas izaicinājums – pārstāt mainīt citus, valdības un sistēmas, bet sākt ar prasmi runāt par sevi un vispārinājumus pārvērst konkrētu darbību formulējumā. Tā radioaktīvā vide, kura ir izveidojusies šodien starp mūsu ausīm var radīt diva veida cilvēkus – slepkavas vai pašnāvniekus, kas pielīdzina pārmaiņu iespēju nullei. Pastāv cita iespēja pārsteigt sevi un apkārtējos – pārstājot mētāties ar “beigtiem mērkaķiem” un atrodot lāpstu, ar kuru tos aprakt.
 • Seminārs “Mana dzimta – mans spēks un mana pasaule?”
  Indra Markova, sertificēta supervizore, sistēmiskais koučs, Audemio.lv vadītāja
  No dzimtas, no mūsu senčiem nāk spēks, kas ir mūsos dziļi iekšā. Spēks pats par sevi nedara neko, tam vajag cilvēkus, lai caur tiem izpaustos un parādītos savā varenībā. Spēkam ir spēja mūs virzīt vai bremzēt, palīdzēt virzīties uz mērķi vai atturēt no tā.
  Mēs katrs esam kā koka stumbrs – vidusposms ķēdītē starp mūsu priekštečiem un mūsu pēctečiem. Saņemot dzimtā esošo priekšteču sniegto un dodot to tālāk, mēs kļūstam par spēka avotu mūsu pēctečiem, un tikai mūsu pašu rokās ir noteikt mūsu tālākdotās enerģijas saturu, kvalitāti un jaudu. Nodarbību laikā pētīsim sīkāk savas dzimtas un dzimtas spēka ietekmi uz šodienas aktualitātēm un iespējām senču uzkrāto pieredzi transformēt nākotnes iespējās, izmantojot sistēmiskās  intervences un citus resursus.
 • Vakara sarunas sveču gaismā
  Arturs Šulcs
  , pārmaiņu treneris un seksologs
  Individuālas konsultācijas bez papildus maksas visu pasākuma laiku
 • Masāžas meistarklase un rīta vingrošana
  Eva Muižniece
  , ajūrvēdas speciāliste un masiere

PROGRAMMA: ŠEIT

Dalībnieki

Ikviens interesents no 18 gadu vecuma

Dalības maksa

188,00 EUR

Dalības maksā ir iekļauta nakšņošana (2 naktis), visas programmā iekļautās aktivitātes, vieglas brokastis, pusdienas, vakariņas, tēja, kafija, uzkodas.

Atlaide – 20,00 EUR

 • iepriekšējo gadu dalībniekiem (pavasara / rudens semināra cikla / nometnes “ReSTARTS labsajūtai” un vasaras nometnes sievietēm “Dieviete Tevī” dalībniekiem),
 • mūsu regulārajiem, ilgstošajiem klientiem,
 • piesakoties divatā un vairākiem kopā,
 • bez nakšņošanas

Atlaides nesummējas!

Uzmanību!

Piesakoties daļa dalības maksas (58,00 EUR) jāsamaksā 7 dienu laikā, bet ne vēlāk kā norādītā maksa ir spēkā! Lūgums ņemt vērā, ka, nesamaksājot norādītajā laikā, vieta tiek zaudēta.

Pirmā iemaksa netiek atmaksāta. Ja tomēr nolemjat pasākumā nepiedalīties, vietu iespējams uzdāvināt citam dalībniekam vai iemaksāto summu novirzīt citu mūsu piedāvāto aktivitāšu apmaksai.

Vieta un nakšņošana

Retrīts / nometne notiks viesu namā “Laidi”, Kuldīgas novadā. Nakšņošana būs viesu nama 2. stāvā pa 4-7 vienā istabiņā. Katram tiks nodrošināta ērta gulta, gultasveļa un dvielis.

Ja ir vēlme nakšņot divvietīgā istabiņā, papildus maksa vienam dalībniekam – 20,00 EUR.

Plašāka informācija par viesu namu – www.viesunamslaidi.lv.

Laidi_saurais

Papildu informācija un pieteikšanās:

aizpildot veidlapu: ŠEIT vai pa tālr. 26354505, vai e-pastu: info@pureacademy.lv

Dalībnieku skaits ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties laicīgi!

Noslēgumā dalībniekiem tiks izsniegtas apliecības!

 

 

Ieskats iepriekšējo gadu pasākumos:

DSC_6709 DSC_6568 DSC_6559 Restarts labsajutai (4) Restarts labsajutai (2)

DSC_3788

DSC_3821 DSC_3813 DSC_3814 DSC_3826 DSC_3830 DSC_3832 DSC_3839 DSC_3844 DSC_3853 DSC_3860 DSC_3862 DSC_3887 DSC_3895 DSC_3896 DSC_3898

2 komentāri

Dace saka:

Izskatās, ka arī šogad būs ļoti feins pasākums! Gaidiet! Noteikti būšu :) Mans ikgada lielais notikums! :)

Ilze saka:

Milzum liels paldies par iepriekšējiem pasākumiem! Pateicoties tiem, manā dzīvē ir notikušas vairākas pozitīvas pārmaiņas! Tiešām sirsnīgs paldies! Uz tikšanos!


Komentēt