SIA “PURE Academy”

PR mājaslapas banneri-01

 

SIA “PURE Academy” ir dibināta 2012. gada septembrī, jau pilnus astoņu gadus veiksmīgi darbojoties ne tikai Liepājā, kur ir tās mājvieta, bet arī citās Latvijas pilsētās – piedāvājot dažādus seminārus, kursus un nometnes.

 

Kā SIA “PURE Academy” struktūrvienība ir reģistrēta Profesionālās tālākizglītības iestāde “PURE Academy” (saīsinājumā – PTI “PURE Academy”, reģ. Nr. 3060802030), kas 2013. gada 19. decembrī ir ieguvusi akreditētas izglītības iestādes statusu.

 

PTI “PURE Academy” veiksmīgi raksturo devīze “akadēmija pilnībai”, jo tieši to piedāvājam – dažādas mācības un nodarbības sevis pilnveidošanai gan profesionālajā jomā, gan arī sadzīvē. Tiek piedāvāti valodu kursi gan grupās, gan individuāli, darba tirgū pieprasītas profesionālās tālākizglītības un pilnveides programmas. Organizējam aizraujošas nometnes gan bērniem, gan pieaugušajiem. Regulāri rīkojam dažādus formālus un neformālus seminārus profesionalitātes veicināšanai un viedu dzīves gudrību izziņai! Tiek piedāvātas plaša sfēra meistarklases. Veicam ātrus un profesionālus tulkojumus dažādām vajadzībām!

 

SIA “PURE Academy” dibinātāja ir Inga Sprice (valdes locekle).

Izglītības iestādes nolikums: šeit

Izglītības iestādes direktore – Inga Sprice, Dr. sc. soc.

I.Sprices izglītība – sociālo zinātņu doktora grāds komunikācijas zinātnē, profesionālais maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā, personāla speciālista kvalifikācija; filoloģijas maģistra grāds, latviešu valodas un literatūras skolotāja kvalifikācija.

Darba pieredze – “PURE Academy” dibinātāja un direktore, Liepājas Universitātes docente (studiju kursi sabiedriskajās attiecībās un lietišķajā etiķetē), studiju programmas „Biznesa un organizācijas vadība” virziena “Sabiedrisko attiecību vadība” vadītāja, nometņu un dažādu citu projektu / aktivitāšu vadītāja; agrāk – Liepājas Universitātes Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja,  studiju programmas „Komunikācijas vadība” direktore, DALP 5. vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja u.c.

Ar Ingas Sprices (Pūres) promocijas darbu “Sabiedrisko attiecību attīstība un izpratnes dažādība Latvijā (1991-2010)” var iepazīties šeit!

 

Vienmēr esam laipni atvērti dažāda veida sadarbībai – gan paši smelties jaunas zināšanas un pieredzi, gan bagātināt citus ar jau uzkrāto!

 

Laipni aicināti mūsu omulīgajās telpās Liepājā, Tirgoņu ielā 25! (3. stāvā)

Tālrunis 26354505

E-pasts: info@pureacademy.lv

 

 

 

9 komentāri

Natālija Judina saka:

Labdien !
Krievu valodas skolotāja – dzimtā valoda un svešvalodā. Es gribu piedāvāt savu kandidatūru, es varu strādāt vakarā un pirmdien un trešdien. Paldies . Ar cieņu Natālija !

PURE Academy saka:

Lūdzu, atsūtiet savu CV direktorei uz e-pastu: inga.sprice@pureacademy.lv

Līga saka:

Vai jūs organizējat datorkursus (bez priekšzināšanās) arī bērniem?

saziņai e-pasts- liga.lagzdina@otankimill.eu

Līga Neilande saka:

Sveiki. Kad ir plānoti kursi Grāmatvedības pamati?
sime.liga@inbox.lv

PURE Academy saka:

Jauna grupa uzsāks mācības 2020. gada rudenī. Iespēja vietiņu jau rezervēt.

Sanita saka:

Vai vakance grāmatvedības kursam vēl ir aktuāla?

PURE Academy saka:

Jā, vēl ir aktuāla.

Diana saka:

Labdien,vaj angļu valodas nodarbības notiek ari krievu valoda?

PURE Academy saka:

Labdien! Mūsu angļu valodas nodarbībās mācās gan latvieši, gan krievi. Pamatā paskaidrojam latviešu valodā, nepieciešamības gadījumā arī krievu valodā.


Komentēt