Kā vairot naudu un bagātību?

I.Prisjolkova_1

“PURE Academy” aicina piedalīties vairāku grāmatu autores, “Pavasara studijas” vadītājas Ineses Prisjolkovas seminārā “Kā vairot naudu un bagātību?”!

Seminārs notiks svētdien, 22. septembrī, no plkst. 12.00 līdz 14.30 Liepājā, Tirgoņu ielā 25.

Nauda ir enerģijas forma, kuru mēs saņemam un dodam apkārtējiem, lai nodrošinātu savas un savu tuvo vajadzības un vēlmes. Šīs enerģijas plūsmu mēs varam apzināti vai neapzināti palielināt, un varam arī samazināt. Ja saprotam, kāda ir naudas enerģija un kādi ir mehānismi, kas ļauj to vadīt, tad naudas plūsmu savā dzīvē var krietni palielināt un vadīt.

Un par naudu nevajadzētu ne kaunēties, ne baidīties runāt, jo mēs vairs nedzīvojam tajos laikos, kad galvenais vajadzību apmierināšanas veids un iespēja bija barteris (mantas mainīja pret mantām), un mums ir pieejama daudz universālāka vērtība – nauda. To ir vērts papētīt un iepazīt.

Ir daudz labas literatūras gan latviešu, gan ārvalstu valodā par naudu, ir pieejami dažādi video un citi veidi, kā iemācīties naudu pārvaldīt. Tomēr Ineses Prisjolkovas seminārs ”Kā vairot naudu un bagātību?” ir īpašs. Tas ir tāpēc, ka visā šajā gana lielajā informācijas daudzumā viņa izskaidro pašus pamatus par naudu un tās lomu mūsu dzīvēs, izskaidro ļoti loģisku ceļu, kā nauda kā enerģija darbojas un kā ar to apieties, lai tās būtu vairāk, kā arī atbild uz daudziem gana sarežģītiem klātesošo jautājumiem par šo tēmu. Koncentrēti, skaidri un vienkārši.

Šajā seminārā netiks runāts par to, kā naudu administrēt, budžetēt vai investēt. Tajā nebūs par pareizu naudas plānošanu vai tēriņu sadalījumiem. Šajā seminārā būs par to, kā mums apzināties naudu, kā izprast tās plūsmu no enerģijas viedokļa, kā runāt ar bērniem vai tuviniekiem par naudu un daudziem citiem līdzīgiem jautājumiem. Būs vērtīgi, īpaši, ja Tavā dzīvē šī tēma ir svarīga.

Dalības maksa:

28,00 EUR, piesakoties divatā – 24,00 EUR.

Pieteikšanās:

e-pasts: info@pureacademy.lv, tālr.: 26354505


Komentēt