PURE PR 2020

PURE PR 2020_plakatins_600x260

Praktiska konference vadītājiem un komunikāciju praktiķiem “PURE PR 2020″

2020. gada 25. novembrī no plkst. 10.00 līdz 18.00 Liepājā, Promenāde Hotel, Hika zālē

Ja ārkārtas situācijas valstī dēļ šajā laikā nevarēsim nometni rīkot, to pārcelsim uz vēlāku laiku vai arī maksāsim iemaksāto dalības maksu atpakaļ.

Gūsti iedvesmu un jaunu enerģiju, smelies idejas no nozares spilgtākajiem prātiem, atrodi jaunus veidus, kā augt un attīstīt savu biznesu!

Pasākumu organizējam reizi gadā. Šogad pasākums notiks 4. reizi.

Šī gada praktiskajā konferencē akcentu liksim uz personīgā  zīmola veidošanas smalkumiem, noskaidrosim, kā koučinga principi var veicināt lietišķu attiecību veidošanu, izzināsim lietišķās etiķetes nozīmi personiskā un organizācijas tēla veidošanā, mēģināsim saprast, kā kontrolēt stresu, lai, publiski uzstājoties, sasniegtu mērķi, ieskatīsimies sociālā tīkla satura veidošanas aizkulisēs, noskaidrosim, kā radoši un mūsdienīgi veidot vizuālo komunikāciju, spriedīsim, kā nodrošināt vienotu vēstījumu ar sadarbības partneriem un mēģināsim saprast, kā nelielu krīzīti nepārvērst ugunsgrēkā.

Konferences tēmas un lektori – augsta līmeņa vadības un komunikācijas jomas teorētiķi un praktiķi:

 • Personīgā zīmola veidošanas smalkumi
  Kristīne Tjarve
  , viena no konferences lektorēm – Kristine Tjarve, izglītības zinātņu maģistre ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadībā dažādās nozarēs, kas iegūta gan darbā sabiedrisko attiecību aģentūrā, gan arī uzņēmumos. Astoņus gadus bijusi dažādos amatos Latvijas Asociācijā sabiedrisko attiecību profesionāļiem – no izpildsekretāres līdz valdes priekšsēdētājai. Biznesa augstskolas “Turība” studiju programmas “Sabiedriskās attiecības” direktore un vairāku augstskolu lektore.
 • Koučinga principi lietišķu attiecību veidošanā
  D
  aina Einbergaeksperte mērķu sasniegšanā, SIA „DK Projects” īpašniece un vadītāja. Latvijas uzņēmēju un organizāciju vidū pazīstama kā individuālās izaugsmes koučs-terapeite, trenere un mentore, kā arī motivācijas programmu autore offline un online. Grāmatas 12 NODERĪGI PADOMI NO DAINAS™ autore.
 • Publiskā runa: kā kontrolēt stresu un sasniegt uzstāšanās mērķi
  Evija van der Beek,
   vadībzinību maģistre, sertificēta supervizore,  profesionāls koučs, biznesa un koučinga trenere ar iepriekšēju 15 gadu pieredzi vadošos amatos starptautiskos uzņēmumos, kas ietver ilgstošu pieredzi, pārvaldot tirdzniecības centru Rīgā un saistīto uzņēmumu un Dānijas uzņēmuma mārketinga aktivitāšu nodrošināšanu piecās valstīs
 • Lietišķā etiķete: veiksmes pamats personiskā un organizācijas tēla veidošanā
  Jana Trahimovičaprofesionālā maģistra grāds sociālajās zinātnēs (pārvaldība un komunikācija) un sociālo zinātņu maģistra grāds politikas zinātnē. Protokola un etiķetes eksperte ar vairāk nekā 15 gadu profesionālo pieredzi šajā jomā. Vadījusi Valsts prezidenta protokola nodaļu, Latvijas prezidentūras ES Padomē Sekretariāta protokolu, šobrīd turpina strādāt Ārlietu ministrijā. Vieslektore LU, ViA, EKA, atsevišķu lekciju izstrāde un semināru vadīšana RSU, NAA, LiepU, VAS, pašvaldībās un dažādos uzņēmumos. Lekciju tēmas ietver protokolu un etiķeti, pasākumu organizēšanu, komunikācijas jomu
 • Sociālie mediji: saturs kā karalis
  Inga Bandeniece
  , uzņēmējdarbības maģistre, 14 gadu pieredze mediju vadībā (SIA “Mediju nams” stratēģiskās attīstības direktore, žurnāla “Una” dibinātāja u.c.), sabiedrisko attiecību un mārketinga praktiķe (Ventspils pilsētas dome, IZM, starptautiskā izstāžu kompānija “Latexpo”), LiepU vieslektore
 • Vizuālā komunikācija: kā komunicēt radoši un mūsdienīgi
  Renāte Cāne, sociālo zinātņu doktore komunikācijas zinātnē, ViA docente un R vecākā pasniedzēja, 20 gadu pieredze mārketingā un sabiedriskajās attiecībās. Pēdējos 5 gadus vairāk darbojas ar zīmolvedību. Ir izstrādājusi mārketinga stratēģiju Jelgavas pilsētai, bijusi Ķekavas novada zīmola izstrādes grupas vadītāja, sniedz konsultācijas šajos jautājumos dažādām pašvaldībām un uzņēmumiem.
 • Vienots vēstījums: kā visiem spēlēt vienu vijoli
  Rita Voronkova
  , komunikācijas zinātnes maģistre, viena no pirmajām sabiedrisko attiecību speciālistēm Latvijā, specializējusies krīzes un pārmaiņu vadībā, šobrīd “Rail Baltica” Latvijā ieviesēja, “Eiropas Dzelzceļa līnijas” sabiedrisko attiecību vadītāja
 • Krīzes komunikācija: kā nedzēst ugunsgrēku ar benzīnu
  Ivars Svilāns
  , komunikācijas praktiķis ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi medijos un biznesa vidē. RTU Sabiedrisko attiecību departamenta direktors, pirms tam Hansabankas (Swedbank) sabiedrisko attiecību vadītājs, “Maxima Latvija” pārmaiņu komandas loceklis un korporatīvo attiecību vadītājs. LASAP valdes loceklis. Vieslektors augstskolās un praktisks padomdevējs gudriem biznesa cilvēkiem.

Pasākuma programma: ŠEIT

Dalībnieki

Iestāžu un uzņēmumu vadītāji, struktūrvienību vadītāji, sabiedrisko attiecību, mārketinga, reklāmas, masu mediju u.c. komunikācijas jomu praktiķi, kā arī citi interesenti

Pieteikšanās: ŠEIT

Dalības maksa

148 EUR – piesakoties un veicot pirmo iemaksu līdz 01.11.2020.

158 EUR – piesakoties pēc 01.11.2020.

Maksā ietilpst dalība konferencē, konferences materiāli, pusdienas, tēja, kafija, uzkodas.

Atlaide – 20,00 EUR!

 • iepriekšējā gada dalībniekiem, mūsu regulārajiem, ilgstošajiem klientiem,
 • augstskolu studentiem,
 • piesakoties divatā

Piesakoties vairākiem no vienas organizācijas, varam vienoties par lielāku atlaidi.

Lūgums zvanīt pa tālr. 29374642 (Inga Sprice).

Atlaides nesummējas!

Uzmanību!

Pirmā iemaksa 58 EUR apmērā jāveic līdz norādītā maksa ir spēkā! Iespēja maksāt arī visu maksu uzreiz. Maksājumam pilnā apmērā jābūt veiktam līdz 18. novembrim.

Pēc 01.11.2020. iemaksātā dalības maksa netiek atmaksāta, ja dalībnieks tomēr nolemj pasākumā nepiedalīties. Vietu iespējams uzdāvināt citam dalībniekam vai iemaksāto summu novirzīt citu mūsu piedāvāto aktivitāšu apmaksai.

Vieta

Pasākums notiks pašā Liepājas centrā – Liepājā, Promenāde Hotel, Hika zālē, Vecā ostmala 40.

Vieta var tikt mainīta, ņemot vērā dalībnieku daudzumu.

 

Dalībnieku skaits ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties laicīgi!

Noslēgumā dalībniekiem tiks izsniegtas apliecības!

Pasākumu atbalsta:

Liepajas_teatra_logo_gaišs

Basic CMYK

Liepaja_logo_CMYK_png

 

Ieskats iepriekšējo gadu pasākumu bildēs:

DSC_4873 DSC_4881 DSC_4887 DSC_4893 DSC_4895 DSC_4897 DSC_4907 DSC_4920 DSC_4927 DSC_4974 DSC_4984 DSC_4998 DSC_5012 DSC_5024 DSC_4806


Komentēt