Semināru cikls / nometne “ReSTARTS labsajūtai 2017″

Semināru cikls / nometne notiek 2 reizes gadā – pavasarī un rudenī.

Rudens semināru cikls / nometne „ReSTARTS labsajūtai 2017”

notiks no 20. līdz 22. oktobrim Alsungas novadā, atpūtas vietā  „Ķīši” (pie Zvirgzdu ezera)

PROGRAMMA

Piektdiena, 20. oktobris

Laiks Aktivitāte
No 15.30 Ierašanās, iekārtošanās
16.00 Atklāšanas pasākums
Iepazīšanās aplis
Tēja / kafija, uzkodas
17.00-18.3019.00-20.30 Seminārs “Pāra ilgtspējīgu attiecību veidošana un uzturēšana mūsdienu Latvijā” (Arturs Šulcs, psihoterapeits, seksologs, attiecību konsultants un pārmaiņu treneris)
Semināra apraksts drīzumā tiks ievietots www.pureacademy.lv!
No 21.00 Individuālas Artura Šulca konsultācijas
Līdz pat semināru cikla / nometnes noslēgumam bez papildus maksas. Iespējas izspēlēt arī dažādus rituālus (sevis pieņemšanai u. tml.)
No 21.00 Pirts
No 23.00 Naktsmiers 


Sestdiena, 21. oktobris

Laiks Aktivitāte
No 9.00 Brokastis
Tēja / kafija, uzkodas
10.00-11.3012.00-13.30 Seminārs-diskusija “Sarunas par galveno” (Aleksandrs Mantess, psihologs, koučs, treneris)
Mēs visi lieliski zinām, cik svarīgi un nepieciešami ir nodarboties ar fiziskiem vingrinājumiem, ēst pareizi un veselīgi, dzīvot harmonijā bez stresa, bet vai vienmēr tas sanāk? Kas ir par iemeslu tam, ka nesanāk? Kas ir pašas svarīgākās lietas dzīvē, un kāpēc tām nereti atveltām vismazāk laika? Kāpēc vispār šķiet, ka daudz kam trūkst laika, un par ko tas liecina? Kā katru dienu nodzīvot tā, lai par to būtu vislielākais gandarījums un, jaunai dienai austot, gribētos ar enerģisku prieku lekt ārā no gultas, neatkarīgi no sava fiziskā vecuma? Padomāsim visi par to kopā, apmainoties savām pieredzēm, un ņemsim talkā mūsu senču atstātās zināšanas šajā diskusiju rītā, aizskarot šādas tēmas kā:

  • Kas esam, kurp dodamies;
  • Kā pieņemt un iemīlēt sevi;
  • Kā atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem;
  • Kā pieņemt nepieņemamo;
  • Kā atrast savu ceļu, savu cilvēku, savu “vietu zem Saules”;
  • Ar ko sākt, lai atgrieztu laimes garšu un atgrieztos pie Veseluma u.c.
14.00 Pusdienas
Zupa, tēja / kafija
15.00-16.3017.00-18.30 Seminārs “Acu kontaktu meditācija” (Aleksandrs Mantess, psihologs, koučs, treneris)
Kas ir meditācija? Tas ir vienkārši vai sarežģīti, vajadzīgi vai ne tik? Kāpēc par to tiek runāts daudz, un kā atšķirt no pseido garīguma biznesa?Acis – dvēseles spogulis, caur kuru varam ne tikai nodot savas sajūtas citiem, bet arī sazināties ar savu dziļāko būtību – mūsu vispatiesāko un senāko esību, kas zina visu un apvieno mūs visus. Caur acīm var ne tikai saskatīt, bet arī parādīt, dot un pieņemt. Ar skatienu iespējams dziedināt un sasildīt otra sirdi.Saskarsmē vienam ar otru varam runāt daudz un nepateikt neko, būt pārprasti vai netikt sadzirdēti nemaz, bet skatienā var tikt nodots tik daudz informācijas, kuras izprašanai var nepietikt visas dzīves. Caur acīm runā pati patiesība, ko apzinās gan mīlnieki, atklājot jūtas viens otram, gan svētie – nododot savas zināšanas izredzētajiem mācekļiem ar viena acu skatiena palīdzību.Acu kontakta meditācijas būtība ir ielūkoties savas dvēseles dzīlēs un saskatīt pašam sevi caur meditācijas partnera acīm.Šīs meditācijas prakses laikā novērojamas patiesi brīnišķīgas parādības – apgaismības brīži, déjà vu sajūtas, atbrīvošanās no emocionāliem blokiem, pat fiziska atveseļošanās. Šeit patiesībā nav nekādas mistikas – šo parādību zinātniski dēvē par morfisko rezonansi – principu, kas parāda, ka pilnīgi viss pasaulē ir savā starpā saistīts!
19.00 Vakariņas
Salāti, tēja / kafija
Vakara sarunas
No 21.00 Pirts
No 23.00 Naktsmiers


Svētdiena, 22. oktobris

Laiks Aktivitāte
No 9.00 Brokastis
Tēja / kafija, uzkodas
10.00-11.3012.00-13.30 Seminārs “Dzīves izvēles vai paslēpes?” (Dace Straume, meistarību centra “Saules nama” vadītāja, personīgās un profesionālās izaugsmes trenere; cilvēka potenciāla izzināšanai, atvēršanai, piepildīšanai strādā ar gongu skaņu, kokles mūziku un savu balsi)
Seminārs par cilvēka dzīves ceļa izvēlēm un iespējām, to pamanīšanu, izaugsmi vai pretestību tai, lai nemainītos un slēptos no sevis aiz argumentiem un ierobežotiem spriedumiem.
14.00 Noslēguma pasākums
Tēja / kafija, uzkodas
Aptaujas anketa
Noslēguma aplis
Apliecība par dalību semināros

 

Dalībnieki:

Ikviens interesents no 18 gadu vecuma

Pieteikšanās:

Zvaniet pa tālr. 26354505

vai rakstiet uz e-pastu: info@pureacademy.lv, norādot savu un citu dalībnieku, kurus piesakāt, vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, dzīvesvietu (novads / pilsēta).

Dalības maksa:

168,00 EUR

Dalības maksā ir iekļauta nakšņošana (2 naktis), visas programmā iekļautās aktivitātes, vieglas brokastis, pusdienas, vakariņas, tēja, kafija, uzkodas.

Atlaide – 20,00 EUR!

  • iepriekšējo gadu dalībniekiem (pavasara / rudens semināra cikla / nometnes “ReSTARTS labsajūtai” un vasaras nometnes sievietēm “Dieviete Tevī” dalībniekiem),
  • mūsu regulārajiem, ilgstošajiem klientiem,
  • piesakoties divatā un vairākiem kopā,

Atlaides nesummējas!

Bez nakšņošanas – mīnuss 20,00 EUR (šī atlaide tiek piemērota papildus iepriekš minētajām)!

Uzmanību!

Piesakoties 50% dalības maksas jāsamaksā 7 dienu laikā! Lūgums ņemt vērā, ka, nesamaksājot norādītajā laikā, vieta tiek zaudēta.

Pēc 01.10.2017. iemaksātā dalības maksa netiek atmaksāta, ja tomēr nolemjat pasākumā nepiedalīties. Vietu iespējams uzdāvināt citam dalībniekam vai iemaksāto summu novirzīt citu mūsu piedāvāto aktivitāšu apmaksai.

Vieta un nakšņošana

Semināru cikls / nometne notiks atputas vietā “Ķīši” (www.kisi.lv).

Nakšņošana būs vienvietīgās gultās palielā telpā, pāriem – atsevišķās istabiņās.

 

Dalībnieku skaits ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties laicīgi!

Noslēgumā dalībniekiem tiks izsniegtas apliecības!


Komentēt