Sazinies ar mums: 26354505; info@pureacademy.lv
Grozs 0

Digitālais mārketings un digitālās sabiedriskās attiecības, 9. kārta

Nodarbības notiks attālināti!

Profesionālās pilnveides programma

Galvenās tēmas:

  • Sabiedriskās attiecības un mārketings: kas ir kas, kopīgais un atšķirīgais
  • Digitālā mārketinga un digitālo sabiedrisko attiecību instrumenti (sociālie mediji, mājas lapa, e-pasti, mobilie tālruņi u.c.)
  • Integrētās komunikācijas īstenošana digitālā vidē
  • IT rīki vizuāla un audiovizuāla vēstījuma veidošanai (Tendences audio, video un foto izmantošanā IT rīki attēlu apstrādei un rediģēšanai, IT rīki skaņas ierakstīšanai, apstrādei un rediģēšanai, IT rīki video apstrādei, rediģēšanai un montāžai, jaunākās prezentāciju veidošanas lietotnes u.c.)
  • Mārketinga un sabiedrisko attiecību īstenošana digitālā vidē

Apjoms: 160 akad. h 

Plānotais nodarbību laiks: 2 darbdienu vakari  17.30-21.30 un/vai sestdienas

Iesaistes nosacījumi: vismaz vidējā izglītība, datorlietošanas prasmes vidējā līmenī (DigComp 3.-4. līmenis)

 

Plānotie pasniedzēji:

Inga Sprice – sociālo zinātņu doktore komunikācijas zinātnē (Dr. sc. com.), SIA “PURE Academy” valdes locekle, Profesionālās tālākizglītības iestādes “PURE Academy” direktore. Liepājas Universitātes docente, vairāk nekā 20 gadu darba pieredze pedagoģiskā darbā un vairāk nekā 10 gadu darba pieredze sabiedriskajās attiecībās un mārketingā.

Renāte Cāne – sociālo zinātņu doktore komunikācijas zinātnē (Dr. sc. com.), vairāku augstskolu (BAT, VA, RSU u.c.) docente, 20 gadu pieredze mārketingā un sabiedriskajās attiecībās. Pēdējos 5 gadus vairāk darbojas ar zīmolvedību. Ir izstrādājusi mārketinga stratēģiju Jelgavas pilsētai, bijusi Ķekavas novada zīmola izstrādes grupas vadītāja, sniedz konsultācijas šajos jautājumos dažādām pašvaldībām un uzņēmumiem.

Inga Bandeniece – profesionālais maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā (Mg. oec.), mūsdienīgu digitālo rīku izmantošanas kursu un programmu vadītāja dažādās mācību iestādēs, daudzu gadu praktiska pieredze masu mediju, mārketinga un sabiedrisko attiecību vadībā. 

Kaspars Pudāns – SIA “KPSolutions” valdes priekšēdētājs, interneta veikala labammiegam.lv vadītājs. Vairāk nekā 10 gadu pieredze e-komercijā un e-tirdzniecībā, vada savu uzņēmumu, kas veiksmīgi darbojas Latvijas un starptautiskajā tirgū. Strādā ar Amazon, eBay, and Shopify platformām. Darbojas kā tiešsasites tirdzniecības konsultants un projektu menedžeris, palīdzot dažādiem uzņēmumiem attīstīt e-komercijas stratēģiju. Mājas lapu izstrādes eksperts un koordinātors.  

Dace Okmane – vairāk nekā 20 gadu darba pieredze pedagoģiskā darbā, dažādu kursu un programmu par IT un mūsdienīgu digitālo rīku izmantošanu vadītāja. 

Mācību procesa laikā tiks iesaistīti arī citi lektori. 

 

Dalības maksa: 563,20 EUR; dalībnieka līdzmaksājums - 10% (56,32 EUR)

Noslēgumā dalībniekiem tiks izsniegta apliecība par profesionālās pilnveides izglītību!

Pieteikšanās: https://evide.macibaspieaugusajiem.lv/programs/4032

Tālr. 26354505, e-pasts: info@pureacademy.lv