Sazinies ar mums: 26354505; info@pureacademy.lv
Grozs 0

Par mums

SIA “PURE Academy” ir dibināta 2012. gada septembrī, un jau desmit gadus veiksmīgi darbojoties ne tikai Liepājā, kur ir mūsu mājvieta, bet arī citās Latvijas pilsētās – piedāvājot mācības tālākizglītības un profesionālās pilnveides programmās, kā arī dažādus seminārus, kursus un nometnes.

Kā SIA “PURE Academy” struktūrvienība Latvijas izglītības iestāžu reģistrā ir reģistrēts Profesionālās tālākizglītības centrs “PURE Academy” (saīsinājumā – PTC “PURE Academy”, reģ. Nr. 4161802386), kas 2013. gada 19. decembrī ir ieguvusi akreditētas izglītības iestādes statusu.

"PURE" no angļu valodas - pilnīgs, tīrs, skaidrs, "Academy" - akadēmija (augsti izglītotu cilvēku apvienība).

Mūsu devīze – “akadēmija pilnībai”, jo tieši to piedāvājam – dažādas mācības un nodarbības sevis pilnveidošanai gan profesionālajā jomā, gan arī sadzīvē. Piedāvājam kvalitatīvas, atzinīgi novērtētas tālākizglītības, profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmas augsta līmeņa profesionāļu vadībā. Regulāri rīkojam dažādus seminārus profesionalitātes veicināšanai un viedu dzīves gudrību izziņai un plašas sfēras meistarklases. Organizējam aizraujošas dienas un diennakts nometnes gan bērniem, gan pieaugušajiem. Veicam ātrus un profesionālus tulkojumus dažādām vajadzībām.

Vienmēr esam laipni atvērti dažāda veida sadarbībai – gan paši smelties jaunas zināšanas un pieredzi, gan bagātināt citus ar jau uzkrāto!

 

Laipni aicināti mūsu omulīgajās telpās Liepājā, Lielajā ielā 12-11N

Tālrunis 26354505

E-pasts: info@pureacademy.lv