Sazinies ar mums: 26354505; info@pureacademy.lv
Grozs 0

E-komercijas pamati komercdarbībā

Profesionālās pilnveides programma "E-komercijas pamati komercdarbībā"

Prasības uzņemšanai: pamatizglītība

Mācību apjoms: 160 akad. stundas (3-4 mēneši)

Programmas saturs: 

  • uzņēmējdarbības pamati (uzņēmējdarbības būtība, komercdarbības formas, riski; plānošana un analīze; produkts un tirgus izpēte; biznesa plāna izstrāde u.c.
  • E-biznesa un e-komercijas organizācija (e-biznesa un e-komercijas galvenie jēdzieni, pamatprincipi, interneta veikala izveide, e-biznesa un e-komercijas tiesiskais pamats, loģistikas un piegādes ķēžu vadības pamati u.c.
  • E-komercijas informācijas sistēmas (internetveikala (mājas lapas) izveide, e-komercijas darījumu grāmatvedības uzskaite, informācijas un drošības aizsardzība elektroniskajā tirdzniecībā u.c.
  • digitālais mārketings (digitālais mārketings kā tradicionālā mārketinga sastāvdaļa; digitālā mārketinga instrumenti; komunikācija digitālajā vidē; (saturiski bagāta vēstījuma izveide, viedokļu līderu iesaiste, auditorijas iesaiste, komunikācijas biežums un labākais laiks, komunikācijas tonis, reaģēšana uz kritiku un sūdzībām, meklētājprogrammu optimizācija (SEO), biežāk pieļautās kļūdas, dizaina nozīme, tendences audio, video un foto izmantošanā u.c.

Mācību maksa: 400 EUR

Iespēja maksāt pa daļām.

Noslēgumā – profesionālās pilnveides apliecības!

Uzzini vairāk: tālr. 26354505, e-pasts: info@pureacademy.lv