Sazinies ar mums: 26354505; info@pureacademy.lv
Grozs 0

Risku pārvaldība komercdarbībā

Profesionālās pilnveides programma "Risku pārvaldība komercdarbībā"

Prasības uzņemšanai: vidējā izglītība

Mācību apjoms: 160 akad. stundas (3-4 mēneši)

Programmas saturs: 

  • risku vadība komercdarbībā (komercdarbības būtība un vide, riska un riska vadības jēdziens, risks vai krīze, risks vai iespēja, risku grupas, risku veidi, risku pārvaldības standarti, risku novērtēšanas metodes, potenciālo risku apstrāde, risku vadības pieejas un principi, risku samazināšanas metodes, lēmumu pieņemšana risku apstākļos, risku novērtēšanas un vadības plāna izstrāde, kontrole pār tā izpildi u.c.
  • risku un krīžu komunikācija komercdarbībā (riska un krīzes komunikācijas būtība un elementi, komunikatīvie mērķi riska un krīzes situācijā, komunikācijas pamatprincipi riska un krīzes situācijās, uzņēmuma vadības, sabiedrisko attiecību u.c. darbinieku pienākumi un loma riska un krīzes situācijā, riska un krīzes komunikācijas juridiskie un ētiskie aspekti; riski, krīzes un reputācija; masu mediju un sociālo mediju loma riska un krīzes situācijās; riska un krīzes komunikācijas plāns u.c.
  • lietišķā saskarsme un etiķete (saskarsmes kompetence, konfliktsituāciju novēršana un risināšana, lietišķās etiķetes pamatidrošināšanai u.c.

Mācību maksa: 400 EUR

Iespēja maksāt pa daļām.

Noslēgumā – profesionālās pilnveides apliecības!

Uzzini vairāk: tālr. 26354505, e-pasts: info@pureacademy.lv