Sazinies ar mums: 26354505; info@pureacademy.lv
Grozs 0

Dizaina domāšana uzņēmējdarbībā. Projekta 7. kārta

Profesionālās pilnveides programma

"Dizaina domāšana uzņēmējdarbībā"

Dizaina domāšana ir radošs un uz sadarbību vērsts process, lai rastu risinājumus problēmām, radītu produktus un pakalpojumus, kā arī uzlabotu procesus, domājot par lietotājiem un radot kopā ar viņiem, nevis lai tikai paši radītu priekš viņiem.

Šīs mācības noteikti būs lietderīgas ne tikai biznesa vidē strādājošajiem, bet noteikti ikvienam citam, kas vēlas sevī attīstīt radošumu un pilnveidot savu darbu.

Apjoms: 160 akadēmiskās stundas

Teorija: 66 akadēmiskās stundas 

Praktiskie darbi: 94 akadēmiskās stundas 

Visas nodarbības notiks tiešsaistē - zoom platformā.

Programmas mērķis: 

Izglītības procesa rezultātā iegūt nepieciešamās zināšanas, prasmes un profesionālās kompetences dizaina domāšanā uzņēmējdarbības (un ne tikai) attīstībai un veicināšanai.

Profesionālās izglītības programmas sasniedzamie rezultāti

Izglītības procesā sniegt iespējas apgūt šādas kompetences, zināšanas un prasmes par:

 • uzņēmējdarbības vidi Latvijā un komercdarbības formām biznesa idejas īstenošanai;
 • darbības plānošanu, analīzi un riskiem;
 • biznesa plāna izstrādi;
 • dizaina domāšanas būtību un dizaina domāšanas labās prakses piemēriem uzņēmējdarbībā un citās jomās;
 • dizaina domāšanas soļiem / etapiem (lietotāja vajadzību izpēte, problēmas definēšana, ideju ģenerēšana, prototipēšana un testēšana, ieviešana, izvērtēšana)
 • efektīva komunikāciju dizaina domāšanas procesā;
 • efektīvu komandas vadīšanu;
 • efektīva komandas sadarbību;
 • profesionālās un vispārējās ētikas principus utt.

Prasības uzņemšanai: vidējā izglītība

Mācību priekšmeti: 

 • Uzņēmējdarbības pamati
 • Dizaina domāšana
 • Līderība un komandas sadarbība

 

 

Plānotie pasniedzēji:

Viktorija Buraka - vairāku gadu praktiska pieredze komunikācijas un sabiedrisko attiecību jomā (Satiksmes ministrija, Latvijas Darba devēju konfederācija, Labklājības ministrija), specializējusies dizaina domāšanā un ir pieprasīta lektore šajā jomā augsta līmeņa institūcijās. Aktīvi darbojas Valsts kancelejas reputācijas un tēla laboratorijā, vada seminārus un meistarklases par dizaina pieejas izmantošanu. Pasniegusi nodarbības Latvijas Universitātē un citās augstskolās gan klātienē, gan attālināti. Sociālo zinātņu maģistra grāds, aizstāvot maģistra darbu "Dizaina domāšana kā inovatīva pieeja valsts pārvaldes reputācijas veidošanā" (2018).

Zane Gusta – bakalaura grāds vadības zinībās/ tūrisma rekreācijas speciālista kvalifikācija, maģistra grāds vides zinībās, turpina studijas doktora studiju programmā "Vides inženierzinātne". Vairāk nekā 9 gadus veiksmīgi vada savu uzņēmumu “ZOOVILLA”, sniedz konsultācijas lauku un lauksaimniecības politikas īstenošanas  jautājumos, u.c. ES finansēto programmu starptautisko projektu koordinatore, Liepājas Universitātes Vadības un sociālo zinātņu fakultātes lektore.

Inga Sprice – sociālo zinātņu doktore komunikācijas zinātnē (Dr. sc. soc.), SIA “PURE Academy” valdes locekle, Profesionālās tālākizglītības iestādes “PURE Academy” direktore. Liepājas Universitātes docente, vairāk nekā 20 gadu darba pieredze pedagoģiskā darbā un vairāk nekā 10 gadu darba pieredze sabiedriskajās attiecībās.

Ilgvars Skrīvers - finanšu konsultants un uzņēmējdarbības uzsākšanas mentors, lektors RTU Liepājas filiālē, Liepājas Valsts tehnikumā, mācību centros "BUTS" un "PURE Academy". Iepriekš bijis ilggadējs A/S "Norvik Banka" Kurzemes reģiona vadītājs, bet pirms tam vairākus gadus bijis VID Muitas pārvaldes priekšnieka vietnieks. Bakalaura un maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā un muitas un nodokļu administrēšanā.

Dalības maksa: 400 EUR; dalībnieka līdzmaksājums - 10% (40,00 EUR)

Noslēgumā dalībniekiem tiks izsniegta apliecība par profesionālās pilnveides izglītību!

Pieteikšanās: ŠEIT

Tālr. 26354505, e-pasts: info@pureacademy.lv