Sazinies ar mums: 26354505; info@pureacademy.lv
Grozs 0

Digitālās prasmes (personām ar priekšzināšanām)

Profesionālās pilnveides programma

“Digitālās prasmes (personām ar priekšzināšanām)”

Apjoms: 160 akadēmiskās stundas

Teorija: 32 stundas (no kurām 14 stundas ir neklātiene) 

Praktiskie darbi: 128 stundas (no kurām 84 stundas ir neklātiene) 

Programmas mērķis: Izglītības procesā sniegt iespējas apgūt šādas kompetences, zināšanas un prasmes:

 • Sadarbības internetā veidošana un uzturēšana (Mijiedarbība un koplietošana, izmantojot digitālās tehnoloģijas; Digitālie rīki sadarbības procesiem; Digitālās identitātes pārvaldība u.c.).
 • Informācijas un datu iegūšana, strukturēšana, analizēšana un                    apstrādāšana (Informācijas meklēšana un sistematizēšana; Datu                novērtēšana; Informācijas un datu apstrāde digitālajā vidē u.c.).
 • Digitālā satura veidošana, pilnveidošana un integrēšana (Digitālo tehnoloģiju radoša izmantošana; Digitālā satura izstrāde, integrēšana, atjaunošana un pilnveidošana u.c).
 • Drošību un personisko datu un privātuma aizsardzību (Digitālā satura aizsardzība; Kiberdrošība; Digitālās vides drošība un tās draudi u.c.).
 • Digitālo kompetenču plaisu noteikšana (Digitālās kompetences papildināšana; Jaunāko digitālo tehnoloģiju attīstība).

Prasības uzņemšanai: pamatizglītība

Mācību priekšmeti:

 • Informācijas un datu lasītprasme, analīze un apstrāde (Informācijas meklēšana un sistematizēšana; Datu novērtēšana; Informācijas un datu apstrāde digitālajā vidē u.c.)
 • Sadarbība internetā (Mijiedarbība un koplietošana, izmantojot digitālās tehnoloģijas; Digitālie rīki sadarbības procesiem; Digitālās identitātes pārvaldība u.c.)
 • Digitālā satura izveidošana, pilnveidošana un integrēšana (Digitālo tehnoloģiju radoša izmantošana; Digitālā satura izstrāde, integrēšana, atjaunošana un pilnveidošana u.c)
 • Drošība un personisko datu un privātuma aizsardzība (Digitālā satura aizsardzība; Kiberdrošība; Digitālās vides drošība un tās draudi u.c.)
 • Digitālo kompetenču plaisas noteikšana (Digitālās kompetences papildināšana; Jaunāko digitālo tehnoloģiju attīstība)
 • Noslēguma pārbaudījumi

Plānotie pasniedzēji: 

Dina Barute – izglītības zinātņu maģistra grāds informātikas didaktikā (Mg. paed.), matemātikas skolotāja un tehniskās grafikas skolotāja kvalifikācija. Liepājas Universitātes lektore vairāk nekā 20 gadus.

Ilva Magazeina – izglītības zinātņu maģistra grāds informātikas didaktikā (Mg. paed.), inženiera-matemātiķa kvalifikācija. Liepājas Universitātes lektore vairāk nekā 25 gadus.

  Dalības maksa: 512 EUR; dalībnieka līdzmaksājums 10% (51,20 EUR)

  Noslēgumā dalībniekiem tiks izsniegta apliecība par profesionālās pilnveides izglītību!

  Pieteikšanās: ŠEIT

  www.macibaspieaugusajiem.lv

  Tālr. 26354505, e-pasts: info@pureacademy.lv