Sazinies ar mums: 26354505; info@pureacademy.lv
Grozs 0

Mācies LATVIEŠU valodu kā VALSTS valodu par ESF līdzekļiem

Mācības nodarbinātajiem LIEPĀJĀ un ATTĀLINĀTI
Ir pārtraukta klientu pieteikumu pieņemšana dalībai pasākumā “Bezdarba riskam pakļauto personu apmācība (mūžizglītība)”, lai ar NVA finansiālu atbalstu turpmāk varētu mācīties arī bezdarba riskam pakļautie nodarbinātie un pašnodarbinātie.
Ja gribi mācīties TIEŠI pie mums, PURE Academy, klātienē LIEPĀJĀ vai ATTĀLINĀTI zoomā, izvēlies vienu no šīm programmām:
  • nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kurš sasniedzis 50 gadu vecumu
  • nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kuram ir darba tirgus prasībām nepietiekama izglītība vai prasmes
  • nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kuram noteikta invaliditāte, vai prognozējama invaliditāte, vai persona pēc pārejošas darbnespējas, kas nepārtraukti ilgusi vismaz četrus mēnešus
Piesakies, ja atbilsti kaut vienam šim punktam!
Mācības tiks īstenotas dažādos laikos – plānojam gan rīta, gan dienas, gan vakara, gan brīvdienu grupas. Nodarbībām jānotiek vismaz astoņas mācību stundas nedēļā.
Lieliska iespēja! Neatliec, piesakies!

Kur pieteikties?

Pieteikuma veidlapa: ŠEIT  

Atver lapu un zemāk meklē pogu PIETEIKTIES!

Pēc pieteikuma aizpildīšanas tuvākajā laikā ar Tevi sazināsies NVA darbinieks, lai informētu par apmācību kupona saņemšanas iespējām un tā izmantošanas nosacījumiem. Regulāri seko līdzi ziņām e-pastā!

Atceries - kupona derīguma termiņš ir tikai 10 dienas, kuru laikā Tev jāizdara sava izvēle! Savukārt, tiklīdz Tevi apstiprināsim, mācības uzsāksim mēneša laikā.

Kad esi reģistrējies, seko līdzi iespējai saņemt kuponu: ŠEIT

Labajā augšējā stūrī spied pogu "Pieslēgties"! Ej sadaļā "Profils", tālāk "Pasākumi". Šeit redzēsi, kurš pēc kārtas esi rindā uz kupona saņemšanu

Kad kupons ir saņemts, ko darīt tālāk?

1) Dodies uz https://cvvp.nva.gov.lv/

2) Augšējā labajā stūrī spied "Pieslēgties", iepazīsties ar noteikumiem (saliec ķekšus) un autorizējies, piem., caur internetbanku.

3) Sadaļā "Izsniegtie kuponi" iepazīsties ar noteikumiem un ieliec ķeksi, kā arī pievērs uzmanību programmas nosaukumam (piefiksē skaitli pirms programmas nosaukuma - noderēs tālāk!)

4) Atgriezies sākumlapā. Zem virsraksta "Izmantojiet NVA e-pakalpojumus" atrod nosaukumu "Apmācību grupas", uzklikšķini.

5) Izmanto meklētāju un atrodi sev vispiemērotāko programmu.

Sadaļā "Programma" ieraksti skaitli, kas ir pirms izvēlētās programmas nosaukuma un izvēlies piedāvāto programmu.

Sadaļā "Mācību iestāde" ieraksti atslēgas vārdu "pure" un izvēlies mūsu mācību iestādi "PURE Academy".

7) Izvēlies sev piemērotāko programmu - mācības klātienē vai attālināti; rīta/dienas vai vakara grupu. Klikšķini uz attiecīgo programmu un spied "Pieteikties".

8) Ja nav norādīti konkrēti laiki, bet zini, ka noteikti nevari mācīties, piemēram, pirmdienās, droši zvani mums, piefiksēsim un centīsimies ņemt vērā, nosakot konkrētus laikus.

Darīts! Tālāk gaidi ziņu no mums! :)

Ja tomēr kaut kas nesanāk, droši zvani 26354505 vai 29374642!

Uz tikšanos!

Projekta ietvaros piedāvājam apgūt arī ANGĻU valodu. Vairāk: ŠEIT
Mācības notiks Nodarbinātības valsts aģentūras (turpmāk – Aģentūra) ESF projekta Nr. 7.1.1.0/15/I/001 “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros.
Mūsu kontaktinformācija:
Tirgoņu iela 25, Liepāja; tālr. 26354505, 29374642; e-pasts: info@pureacademy.lv