Sazinies ar mums: 26354505; info@pureacademy.lv
Grozs 0

Digitālās prasmes

Apgūsti DIGITĀLĀS prasmes par ESF līdzekļiem!

Mācības ikvienam nodarbinātajam! Nodarbības notiks ATTĀLINĀTI zoomā!

Ir atsākta klientu pieteikumu pieņemšana dalībai pasākumā “Bezdarba riskam pakļauto personu apmācība (mūžizglītība)”, lai ar NVA finansiālu atbalstu turpmāk varētu mācīties arī bezdarba riskam pakļautie nodarbinātie un pašnodarbinātie.

Kuponu izsniegšana ir atsākta 2024. gada 1. martā!

Ja gribi mācīties TIEŠI pie mums, PURE Academy, klātienē LIEPĀJĀ vai ATTĀLINĀTI zoomā, izvēlies vienu no šīm programmām:

 Pasākuma mērķa grupa – bezdarba  riskam pakļautas personas, tas ir:

  • nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kuram ir darba tirgus prasībām nepietiekama izglītība vai prasmes (Ņemot vērā nepārtraukti mainīgo darba vidi, pieļaujam, ka šai prasībai atbilst visi!)
  • nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kurš sasniedzis 50 gadu vecumu
  • nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kuram noteikta invaliditāte, vai prognozējama invaliditāte, vai persona pēc pārejošas darbnespējas, kas nepārtraukti ilgusi vismaz četrus mēnešus

Piesakies, ja atbilsti kaut vienam šim nosacījumam! Citiem vārdiem sakot, var pieteikties ikviens, kas ir darba attiecībās vai pašnodarbināta persona (1. punktu var attiecināt noteikti uz katru)!

Mācības tiks īstenotas darbdienu vakaros 1-2 reizes nedēļā (kopā 10 vakari). Projekta nosacījums - nedēļā jābūt vismaz astoņām akadēmiskajām stundām.

Lieliska iespēja! Neatliec, piesakies! :)

Kur pieteikties?

Vispirms uzklikšķini uz izvēlētās programmas nosaukuma un noskaidro, zem kādas programmu kopas ir katra programma - piesakās kopai, ne programmai (kupona saņemšanai). Kad būs kupons, tikai tad varēsi izvēlēties konkrētu programmu!

Pieteikuma veidlapa: ŠEIT  

Atver lapu un zemāk meklē pogu PIETEIKTIES!

Uzmanību!

Piesakoties jānorāda programmas kopa, nevis programma (programmu var izvēlēties pēc kupona saņemšanas!). Programmas kopas nosaukumu skaties pie programmu aprakstiem!

Pēc pieteikuma aizpildīšanas tuvākajā laikā ar Tevi sazināsies NVA darbinieks, lai informētu par apmācību kupona saņemšanas iespējām un tā izmantošanas nosacījumiem. Regulāri seko līdzi ziņām e-pastā!

Atceries - kupona derīguma termiņš ir tikai 10 dienas, kuru laikā Tev jāizdara sava izvēle! Savukārt, tiklīdz Tevi apstiprināsim, mācības uzsāksim mēneša laikā.

Kad esi reģistrējies, seko līdzi iespējai saņemt kuponu: ŠEIT

Labajā augšējā stūrī spied pogu "Pieslēgties"! Ej sadaļā "Profils", tālāk "Pasākumi". Šeit redzēsi, kurš pēc kārtas esi rindā uz kupona saņemšanu

Kad kupons ir saņemts, ko darīt tālāk?

1) Dodies uz https://cvvp.nva.gov.lv/

2) Augšējā labajā stūrī spied "Pieslēgties", iepazīsties ar noteikumiem (saliec ķekšus) un autorizējies, piem., caur internetbanku.

3) Sadaļā "Izsniegtie kuponi" iepazīsties ar noteikumiem un ieliec ķeksi, kā arī pievērs uzmanību programmu kopas nosaukumam (piefiksē skaitli pirms programmu kopas nosaukuma - noderēs tālāk!)

4) Atgriezies sākumlapā. Zem virsraksta "Izmantojiet NVA e-pakalpojumus" atrod nosaukumu "Apmācību grupas", uzklikšķini.

5) Izmanto meklētāju 

Sadaļā "Mācību iestāde" ieraksti atslēgas vārdu "pure" un izvēlies mūsu mācību iestādi "PURE Academy". 

Ja nevari atrast tieši mūsu piedāvātās programmas, meklētājā atstāj tikai skolas nosaukumu (SIA "PURE Academy")! Pārējās sadaļas notīri!

7) Izvēlies sev piemērotāko programmu (Pievērs uzmanību piezīmēm!). Klikšķini uz attiecīgo programmu un spied "Pieteikties".

8) Ja nav norādīti konkrēti laiki, bet zini, ka noteikti nevari mācīties, piemēram, pirmdienās, droši zvani mums, piefiksēsim un centīsimies ņemt vērā, nosakot konkrētus laikus.

Darīts! Tālāk gaidi ziņu no mums! Sazināsimies neilgi pirms mācību sākuma.

Ja tomēr kaut kas nesanāk, droši zvani 26354505 vai 29374642!

Uz tikšanos!

 

Mācības notiek Nodarbinātības valsts aģentūras projekta "Prasmju pilnveide pieaugušajiem" (Nr. 3.1.2.5.I.0/1/23/I/CFLA/001) ietvaros.

Mūsu kontaktinformācija:

Lielā iela 12-11N, Liepāja; tālr. 26354505, 29374642; e-pasts: info@pureacademy.lv